Czym jest Sense?

Sense to wirtualny gabinet psychoterapeutyczny. Znajdziesz tu pomoc najlepszych, sprawdzonych i kierujących się najwyższym profesjonalizmem oraz zasadami etycznymi psychoterapeutów. Świadczymy nasze wsparcie w kanale online, bo wymaga tego obecny świat, szybkość z jaką żyjemy oraz specyficzna i trudna sytuacja pandemii.

Umów sesję

Z Sense możesz się poczuć bezpiecznie.

Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o Twój dobrostan na każdym etapie kontaktu - to właśnie dlatego nawet osoby, które umawiają wizyty, czy obsługują naszego live chata to profesjonaliści z zakresu psychologii.

Z Sense możesz się poczuć bezpiecznie.

Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o Twój dobrostan na każdym etapie kontaktu - to właśnie dlatego nawet osoby, które umawiają wizyty, czy obsługują naszego live chata to profesjonaliści z zakresu psychologii.

Dlaczego stworzyliśmy Sense?

Postanowiliśmy stworzyć Sense, ponieważ jako przedsiębiorcy i psychologowie z wykształcenia doszliśmy do wniosku, że w dzisiejszym świecie coraz trudniej jest znaleźć dobrą, godną zaufania pomoc psychologiczną czy terapeutyczną, a potrzeba jej jest coraz większa.

Misja

Osoby poszukujące wsparcia stają przed dużym wyzwaniemi licznymi pytaniami: do kogo się udać, jak sprawdzić jego referencje, skąd wiedzieć, że dany terapeuta czy psycholog jest godzien zaufania? Postanowiliśmy, że naszą misją będzie ułatwienie dostępu do wsparcia psychoterapeutycznego.

Cel

Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom, że każda osoba, z którą będą mieli kontakt w trakcie korzystania z Sense, będzie najwyższej klasy profesjonalistą - od psychoterapeuty po osobę udzielającą wsparcia w procesie rezerwacji i doboru specjalisty.

Wyzwanie

Ważnym wyzwaniem, które stoi przed Sense, jest dostarczanie skutecznej terapii online, za pomocą wideokonferencji. Trudny czas epidemii nie tylko podniósł poziom stresu, w jakim żyjemy, ale również utrudnił kontakt z terapeutą i pomocą psychologiczną. W Sense pracujemy nad tym, aby w tych trudnych czasach zagwarantować najwyższą jakość wsparcia.

Misja Sense

Dostarczyć skutecznej i godnej zaufania pomocy psychologicznej
każdemu, kto tego potrzebuje.

Manifest Sense

Zakładając Sense postanowiliśmy, że stworzymy zbiór zasad, którymi będziemy się kierować podejmując każdą decyzję odnośnie do tego, jak mamy realizować naszą misję. Nazwaliśmy go Manifestem Sense. Zasady te stawiają wysokie wymagania nam jako założycielom Sense, wszystkim pracownikom i przede wszystkim terapeutom, którzy z nami pracują. Drugim celem naszego Manifestu jest jasne zakomunikowanie Klientom, którym pomagamy, czego mogą od nas wymagać i czego się spodziewać.

Gwarancja dobrego wsparcia

W Sense nie ma lepszych i gorszych terapeutów. Każdy, kto z nami pracuje, spełnia najwyższe wymagania profesjonalne, etyczne oraz metodologiczne. Niezależnie z którym terapeutą Sense będziesz miał do czynienia, możesz być spokojny.

Klient ma pełną kontrolę

Nie robimy niczego bez Twojej wiedzy i zgody. Na naszej stronie nie zbieramy żadnych danych z procesu pomocy i terapii, chyba że z jakiegoś powodu nas o to poprosisz. Do terapii online wykorzystujemy wyłącznie technologie dbające o Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Tylko profesjonaliści

Każda osoba pracująca w Sense, z którą będziesz miał osobisty kontakt, jest profesjonalistą z zakresu psychologii lub psychoterapii. Dotyczy to również naszego live chat czy telefonu, pod który zadzwonisz w dziale kontakt. Na całej drodze dostarczania pomocy przez Sense nie spotkasz nikogo, kto nie wiedziałby, jak należy postępować z osobą szukającą wsparcia psychicznego lub rozwoju psychicznego.

Dogodny sposób wsparcia Klienta

Zdecydowaliśmy się udzielać wsparcia psychologicznego w formie wideokonferencji, ponieważ spośród wszystkich form zdalnej pomocy psychologicznej, to właśnie rozmowa wideo jest najbardziej skuteczna. Zoom jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów do wideokonferencji, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i udostępniamy preferowaną przez nich drogę kontaktu. Jeśli masz do nas jakieś pytania, możesz również zadzwonić, napisać na czacie lub mailowo - wybierz najwygodniejszą dla Ciebie drogę kontaktu.

Sense ma polepszać świat.
Sense ma rozwijać psychologię, psychoterapię i jej metody.

Kim jesteśmy?

Sense to zespół ludzi, których łączy wspólna misja i zasady, które wymieniliśmy powyżej. Stopniowo powiększamy naszą ekipę, pieczołowicie dobierając profesjonalistów z zakresu psychologii i psychoterapii, odznaczających się zweryfikowanymi kompetencjami i najwyższymi standardami etycznymi. W Sense wszyscy darzymy się wzajemnym zaufaniem.