Jak skorzystać ze wsparcia Sense?

W Sense umówisz spotkanie z terapeutą online. Na tej stronie znajdziesz wszelkie informacje o tym, w jaki sposób odbywa się psychoterapia online, jakich narzędzi używamy i dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, odezwij się do nas na czacie lub zadzwoń.

Jak umówić spotkanie online?

1
Wybierz terapeutę i umów spotkanie online

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz, kliknij Umów sesję a następnie wybierz terapeutę i odpowiadający Ci dzień i godzinę spotkania

Nie wiesz, który specjalista będzie dla Ciebie najlepszy? Doradzimy Ci!

2
Załóż konto w systemie rezerwacji Sense

Teraz będziesz mógł sprawdzić listę swoich sesji i płatności, a także zarządzać swoimi rezerwacjami.

Na maila będziesz otrzymywać najpotrzebniejsze informacje – w tym link do sesji wideo z terapeutą. Wszystko jest pod ręką!

3
Opłać sesję szybkim przelewem, kartą lub pakietem

Zapewniamy wygodne i bezpieczne płatności internetowe Stripe i Przelewy24, również zagraniczne.

Jeśli chcesz korzystać z naszego wsparcia regularnie, możesz wykupić pakiet kilku sesji, dzięki czemu oszczędzisz czas i łatwo zarezerwujesz kolejne terminy. Każda sesja w pakiecie będzie o 10 zł tańsza!
Jak to zrobić? Zaloguj się na swoje konto Sense i wykup pakiet. Teraz możesz umawiać sesje, kiedy chcesz, i opłacać je pakietem!

4
Spotkanie online z Twoim terapeutą

O umówionej godzinie kliknij w link Zoom, który dostałeś w mailu potwierdzającym umówienie sesji. Trafisz do poczekalni a terapeuta za moment zaprosi Cię do wirtualnego gabinetu. Pamiętaj o włączeniu kamery i dźwięku!
Możesz dołączyć do wideorozmowy bezpośrednio w przeglądarce komputera lub aplikacji na telefon. Potrzebujesz pomocy technicznej z połączeniem Zoom? Napisz łub zadzwoń, pomożemy.

Warto wiedzieć

Jeśli wahasz się, jakiego rodzaju pomocy potrzebujesz i który terapeuta będzie dla Ciebie najlepszy - skontaktuj się z nami, pomożemy Ci!
Link do wideokonferencji Zoom jest zawsze ten sam dla Ciebie i Twojego terapeuty. Dostaniesz go w mailu potwierdzającym umówienie sesji.
Nie musisz co tydzień pamiętać o umówieniu i opłaceniu nowej sesji. Dzięki pakietom płacisz raz i wygodnie rezerwujesz kolejne terminy!
Możesz umówić, odwołać lub przełożyć spotkanie najpóźniej 24h przed jego rozpoczęciem, logując się na swoje konto lub korzystając z linku, który dostałeś w mailu.
Nie znasz jeszcze aplikacji Zoom? Wszystko Ci wyjaśnimy! Podczas rezerwacji otrzymasz linki do instalacji wraz z dokładną instrukcją, jak dołączyć do sesji wideo.
Na naszym Blogu znajdziesz mnóstwo cennych wskazówek, np. jak przygotować się do rozmowy z psychologiem.

Cennik

W Sense staramy się aby wszystko było proste, przejrzyste i przyjazne naszym Klientom. Taki jest również nasz cennik.
Godzina (50 minut) konsultacji psychologicznej lub psychoterapii kosztuje 149 zł. U każdego terapeuty.

1 sesja terapeutyczna - 149 zł

Umów się na wizytę

Zadzwoń. Nasz ekspert pomoże Ci
wybrać odpowiedniego specjalistę.

+48 515 778 138

Zarezerwuj termin spotkania z terapeutą:

Umów sesję

Jak skorzystać z Zoom?

Odtwórz

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz na czacie.

Odtwórz

Zainstaluj aplikację już teraz!

Zainstaluj Zoom na komputerze

Więcej o terapii online

Obalamy psychologiczne mity – czym naprawdę jest introwersja?

Myślisz, że jesteś introwertykiem? Zastanów się nad tym. W kulturze popularnej, w Internecie i lekkich czasopismach stworzony został mit introwertyka. ...

W jakich problemach można uzyskać pomoc psychologiczną online a w jakich zalecane jest wsparcie w stacjonarnym gabinecie?

Trudności natury psychicznej mogą dotknąć każdego z nas, szczególnie w czasie tak intensywnych przemian, jakie zaserwowała nam pandemia. Nawet osoby ...

Dlaczego uważamy, że jesteś kimś wyjątkowym?

Szukasz pomocy psychologa bądź psychoterapeuty i zastanawiasz się, jak to o Tobie świadczy? Co pomyślą znajomi, jeśli się o tym ...