Problemy w obszarze

Osobowość

Pomożemy Ci w problemach osobowościowych

Zaburzenia osobowości są to takie wzorce myślenia, zachowania, funkcjonowania w relacjach i przeżywania emocji, które trwają wiele lat i mają wpływ na wszystkie sfery życia osoby. Mogę się one przejawiać w wahaniach nastroju, trudnościach z kontrolowaniem emocji, np. wybuchami złości, bądź poczuciu pustki emocjonalnej. Mogą również dotyczyć problemów ze zbudowaniem trwałej relacji, silnego lęku przed bliskością bądź odrzuceniem, uzależnienia od partnera. Dodatkowo mogą się zdarzać problemy z samooceną, dookreśleniem swojej tożsamości, tendencja do autoagresji. Być może korzystałeś już wcześniej z konsultacji psychiatrycznych bądź psychologicznych i zostało u Ciebie zdiagnozowane zaburzenie osobowości, albo sam je u siebie podejrzewasz, a wciąż nie uzyskałeś odpowiedniej pomocy. U nas znajdziesz wsparcie w borderline i innych zaburzeniach, jak np. osobowość narcystyczna, zależna, unikowa, a także problemach dotyczących DDA (dorosłe dzieci alkoholików) i DDD (dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych).

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.