Pomożemy Ci w problemach z ciałem i umysłem

Nasze ciało i psychika są nierozłączne i kiedy nie zajmiemy się odpowiednio wcześnie problemami psychicznymi, zaczną się one przejawiać w zaburzeniach funkcjonowania organizmu. Mogą to być zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja, bulimia czy otyłość, które ściśle wiążą się z problemami emocjonalnymi oraz samooceną. Kiedy trudnych emocji i myśli jest zbyt wiele, nie jesteśmy już w stanie nawet spokojnie spać i pojawiają się problemy z zasypianiem, wybudzaniem się w nocy, lękami i koszmarami nocnymi, sen nie przynosi nam wypoczynku a w dzień jesteśmy ciągle senni. Nierozwiązane problemy psychologiczne mogą skutkować też bólami głowy, brzucha lub chorobami somatycznymi bez podstaw medycznych. Mogą nam też doskwierać kłopoty z pamięcią, koncentracją, uczeniem się i obniżenie sprawności intelektualnej. Jeśli któreś z tych problemów zaobserwowałeś u siebie, możemy pomóc Ci odnaleźć ich przyczynę i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.