Pomożemy Ci wygrać z uzależnieniem

Kiedy problemy życiowe i trudne emocje zaczynają nas przytłaczać, szukamy czegoś, co przyniesie nam ulgę. Niestety czasem szukamy tej ulgi w szkodliwy dla nas sposób, sięgając po duże ilości alkoholu, narkotyki, leki, z których lepiej byłoby zrezygnować. Czasem taką funkcję spełniają też różne czynności, takie jak nałogowe korzystanie z internetu, telefonu, granie w gry komputerowe. Mogą się rozwijać różne uzależnienia behawioralne, jak zakupoholizm, seksoholizm, patologiczny hazard, czy pracoholizm. Jeśli któreś z tych lub dowolne inne uzależnienie wywiera negatywny wpływ na Twoje życie zawodowe, osobiste, rodzinne oraz zdrowie, nie wahaj się, to najwyższy czas na poszukanie pomocy w wyjściu z niego. Być może uzależnienie nie dotyczy bezpośrednio Ciebie a Twojego partnera, ale ma ono duży wpływ również na Twoje życie. W takiej sytuacji może się okazać, że dotyka Cię problem współuzależnienia. W każdej z tych sytuacji możemy Ci pomóc, jesteśmy tu dla Ciebie.

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.