Pomożemy Ci w problemach z nastrojem

Jeśli od dłuższego czasu niemal ciągle towarzyszy Ci smutek, niska samoocena, czujesz się coraz bardziej przytłoczony codziennymi obowiązkami, ogarnia Cię poczucie bezsilności, tracisz energię, motywację i chęci do życia, być może doświadczasz właśnie epizodu depresyjnego. Możemy pomóc Ci wybrnąć z tego trudnego okresu, tak abyś mógł na nowo dostrzec w życiu sens i radość. Również jeśli przeżywasz właśnie kryzys emocjonalny bądź zmagasz się z chorobą afektywną dwubiegunową, wspólnie z Tobą wypracujemy sposób na poprawę Twojego zdrowia i samopoczucia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu czujesz, że nie radzisz sobie z emocjami – pozwól sobie pomóc.

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.