Pomożemy Ci wygrać ze stresem i traumą

Problemy w pracy, życiu rodzinnym, związku, duże zmiany życiowe – to wszystko może sprawić, że ilość stresu stanie się zbyt duża i poczujesz, że dłużej już nie dasz rady. Warto sięgnąć w takiej chwili po odpowiednie wsparcie, jakiego możemy Ci udzielić. Być może spotkało Cię silnie stresujące bądź traumatyczne wydarzenie i ciężar emocji i trudnych wspomnień sprawia, że czujesz nieustanne napięcie i rozstrojenie. Pomożemy Ci odzyskać równowagę i poradzić sobie z konsekwencjami przykrych wydarzeń. Udzielimy wsparcia w ostrej reakcji na stres, zespole stresu pourazowego (PTSD), zaburzeniu adaptacyjnym i różnego rodzaju kryzysach osobistych i zawodowych. Nauczymy Cię radzić sobie ze stresem.

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.