Pomożemy Ci przezwyciężyć lęki

Jeśli odczuwasz intensywny lęk wobec określonych obiektów bądź sytuacji, np. zamkniętych pomieszczeń, przebywania w tłumie, latania samolotem, możemy pomóc Ci się z nim uporać. Być może doświadczasz ciągłego napięcia i niepokoju bez obiektywnej przyczyny, bądź ataków paniki. Może są one tak silne, że już boisz się wychodzić z domu. A może to obecność innych ludzi, którzy na Ciebie patrzą i mogą Cię krytycznie oceniać, sprawia, że czujesz się spięty a serce Ci kołacze. Może Twoim problemem jest nadmierne zamartwianie się o swoje zdrowie i wiele innych spraw, bądź natrętne myśli i czynności, które zajmują Ci coraz więcej czasu. Dodatkowo możesz czuć się ciągle zmęczony, mieć trudności z zasypianiem i zrelaksowaniem się.

Znamy sposoby na poradzenie sobie z lękiem uogólnionym, napadami paniki, fobią społeczną, fobiami specyficznymi, nerwicą natręctw i zaburzeniem hipochondrycznym. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj znać.

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.