Pomożemy Ci w problemach z relacjami

Bliskie relacje z innymi osobami są ważne i potrzebne ale inicjowanie i pielęgnowanie ich nie należy do najłatwiejszych zadań. Możliwe, że czujesz się samotny, nielubiany, masz trudność z budowaniem intymnych relacji, boisz się samotności, odrzucenia bądź bliskości. Może masz problemy rodzinne lub czujesz, że nie radzisz sobie z rolą matki lub ojca. A może tkwisz w związku pełnym problemów, niewykluczone, że nawet doświadczasz przemocy psychicznej bądź fizycznej, a mimo to nie potrafisz się w tego toksycznego związku uwolnić. A może przeciwnie –  jesteś po rozstaniu, rozwodzie lub w okresie żałoby po utracie kogoś bliskiego i potrzebujesz wsparcia w tym trudnym czasie. Jesteśmy tu po to, by Ci tego wsparcia udzielić.

Porozmawiajmy

Zadzwoń, pomożemy Ci wybrać specjalistę
najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

+ 48 515 778 138

Możesz też napisać do nas na czacie:

Porozmawiajmy

Jak działamy?

Wybierasz specjalistę - psychologa lub psychoterapeutę, najlepiej odpowiadającego na Twoje potrzeby. Jeśli nie wiesz, kogo wybrać, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Wybierasz termin spotkania, rejestrujesz się w systemie rezerwacji i dokonujesz płatności płatności szybkim przelewem lub kartą. Potwierdzenie otrzymasz mailem.

W umówionym terminie łączysz się z terapeutą za pomocą linku do sesji, otrzymanego w mailu, i rozpoczynasz drogę do lepszego jutra.